Grabisnin si policë civil, arrestohen dy të rinjtë

20 Mar

Halil Topalli, 22 vjeç dhe Shaban Topalli, 33 vjeç, të dy banues në fshatin Tapizë , Krujë janë arrestuar nga forcat e policisë, pasi dyshohet se vidhnin në bashkëpunim me një shtetas të tretë, duke u paraqitur si punonjës policie.

Burimi: Grabisnin si policë civil, arrestohen dy të rinjtë

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s