Drejtësia e interesit

20 Mar

Ndikimi politik, korrupsioni e neglizhenca kanë qenë karakteristikat kryesore të sistemit të drejtësisë në Kosovë që nga paslufta. Bazat janë vënë në kohën e UNMIK-ut për tetë vjet dhe i njëjti avaz ka vazhduar me EULEX-in, duke

Burim: Drejtësia e interesit

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s