BBC dhe Le Monde raportojnë për vëllanë e Isa Mustafës

20 Mar

BBC dhe Le Monde kanë raportuar për lajmin se vëllai i Kryeministrit Isa Mustafa kishte kërkuar azil në dy vende të BE’së.

Burim: BBC dhe Le Monde raportojnë për vëllanë e Isa Mustafës

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s