Arrestohen 3 të rinjtë e shpallur në kërkim për vrasje me dashje dhe armëmbajtje pa leje

20 Mar

Komisariati i Policisë Kavajë në bashkëpunim me Prokurorinë Pranë Gjykatës Shkallës se Parë Kavajë ka bërë të mundur ndalimin e tre të rinjve të cilët ishin shpallur në kërkim për veprat penale ‘Vrasje me dashje’ të kryer në

Burimi: Arrestohen 3 të rinjtë e shpallur në kërkim për vrasje me dashje dhe armëmbajtje pa leje

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s