A u gozhdua me të vërtetë Jezusi në kryq? (Foto)

20 Mar

Artefaktet sugjerojnë se tregimet për kryqëzimin e Jezusit mund të jenë shndërruar në mite dhe traditë.

Burimi: A u gozhdua me të vërtetë Jezusi në kryq? (Foto)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s