Largohen mbeturinat nga deponitë e egra

19 Mar

Shtime– Sot, në organizimin e Drejtorisë për Shërbime Publike dhe të Organizatës gjermane GiZ si dhe me iniciativën e qytetarëve është bërë pastrimi i kompleksit të pishave në Shtime dhe i ambientit në fshatin Zborc ku kanë ekzistuar deponi të egra të mbeturinave. Pastrimi është bërë me ndihmën e qytetarëve ku kanë marrë pjesë edhe […]

Burimi: Largohen mbeturinat nga deponitë e egra – FerizajPress

//rankboostup.com/plugin/content.js

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s