Princi dhe Dukesha arrijnë në Kosovë (Video)

18 Mar

Princi Charles dhe Dukesha Camilla sapo kanë ateruar në aeroportin e Prishtinës.

Burimi: Princi dhe Dukesha arrijnë në Kosovë (Video) – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

//rankboostup.com/plugin/content.js

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s