“Mbaje gojën dhe mati mirë llafet kur të flasësh për PS e Vlorës or ti mik”!

18 Mar

Ish-kryetari i Bashkisë së Vlorës Shpëtim Gjika është “prekur” nga gjuha me të cilin deputeti socialist i Vlorës Koço Kokëdhima foli publikisht për anëtarët e degës së Partisë Socialiste në qytetin brendetar, aq sa i ka kujtuar

Burimi: “Mbaje gojën dhe mati mirë llafet kur të flasësh për PS e Vlorës or ti mik”! – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

//rankboostup.com/plugin/content.js

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s