Zbulohet anakonda më e madhe në botë (Foto) – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

17 Mar

Një dokumentar i ri i BBC, zbulon “gjarprin më të gjatë në botë” që është mbi 5 metra i gjatë dhe që jeton thellë në xhunglën e Amazonës.

Burimi: Zbulohet anakonda më e madhe në botë (Foto) – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s