Topalli-Ruçi lënë pas mëritë, më të lumtur se kurrë krah njëri-tjetrit (FOTO) – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

17 Mar

Thuajse në çdo seancë opozita dhe mazhoranca përplasen në debate të forta, shpesh herë për çështje që i kalojnë në plan të fundit projektligjet që janë në rendin e ditës.

Burimi: Topalli-Ruçi lënë pas mëritë, më të lumtur se kurrë krah njëri-tjetrit (FOTO) – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s