Një foto që nxjerr zbuluar Bashën për dekriminalizimin – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

17 Mar

Ndërkohë që ka kaluar ligji i dekriminalizimit, gazeta Tema ka publikuar një foto, ku është Enea Dardha dhe Lulzim Basha.

Burimi: Një foto që nxjerr zbuluar Bashën për dekriminalizimin – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s