Mjekët e ‘Medicus’ kanë ikur nga Kosova, do duhej të ishin në burg (Video) – Lajmet e fundit nga Kosova

17 Mar

Mjeku Lutfi Dervishi dhe djali i tij, Arban Dervishi, dyshohet se kanë ikur nga Kosova, pak kohë para se të nisnin vuajtjen e dënimit.

Burimi: Mjekët e ‘Medicus’ kanë ikur nga Kosova, do duhej të ishin në burg (Video) – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s