LDK kërkon që Vetëvendosje të distancohet nga veprimet e aktivistëve të saj – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

17 Mar

Edhe LDK ka dënuar ashpër djegien e mbrëmshme të makinave shtetërore në disa qytete të Kosovës. LDK ka kërkuar nga partitë që aktivistët e tyre dyshohen se kanë kryer veprime të dhunshme dhe kanë sulmuar veturat dhe shtëpitë e

Burimi: LDK kërkon që Vetëvendosje të distancohet nga veprimet e aktivistëve të saj – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s