Frutex pjesë e fuqishme e tregut ndërkombëtar – për dy javë rrit eksportin edhe në 5 vende! (Video) – Lajmet e fundit nga Kosova

17 Mar

Pronari i kompanisë “Frutex” nga Suhareka, kompani kjo që merret me prodhimin e lëngjeve, Shaqir Palushi, ka bërë të ditur se kjo kompani ka filluar eksportimin e produkteve të saj edhe në Liberi, Sllovaki dhe Kuvajt.

Burim: Frutex pjesë e fuqishme e tregut ndërkombëtar – për dy javë rrit eksportin edhe në 5 vende! (Video) – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s