Dënohet personi që vodhi e publikoi fotot nudo të të famshmëve (Foto) – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

17 Mar

Një burrë në Pennsylvania është dënuar pasi ka pranuar edhe përpara autoriteteve se në mënyrë ilegale ka hyrë në telefonin privat dhe e-mailet personale të personaliteteve e personazheve hollivudianë, si në rastin e aktores fituese të

Burimi: Dënohet personi që vodhi e publikoi fotot nudo të të famshmëve (Foto) – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s