Ami dhe Ermali, pronarë të një rezidence superluksoze – Lajme rozë – GazetaExpress

17 Mar

Si një familje e vogël që janë, por të suksesshëm në botën e biznesit, spektaklit dhe Show-Bizz, Ami dhe Ermali do të gëojnë edhe një rezidencë super luksoze.

Burim: Ami dhe Ermali, pronarë të një rezidence superluksoze – Lajme rozë – GazetaExpress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s