Ambasadorja gjermane: Askush s’e di nëse do të ketë zgjedhje më 5 qershor në Maqedoni – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

17 Mar

Është e pasigurt nëse zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoni do të mbahen më 5 qershor, deklaroi sot ambasadorja gjermane në Shkup Christine Althauser gjatë debatit me temë “Pluralizmi dhe kriza politike”, të organizuar nga

Burimi: Ambasadorja gjermane: Askush s’e di nëse do të ketë zgjedhje më 5 qershor në Maqedoni – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s