Agjenti i trefishtë gjerman dënohet me tetë vjet burgim – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

17 Mar

​Autoritetet në Gjermani kanë dënuar një ish-punonjës të inteligjencës me tetë vjet burgim, për spiunim për Shtetet e Bashkuara dhe për Rusinë.

Burimi: Agjenti i trefishtë gjerman dënohet me tetë vjet burgim – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s