25 vjetori i marrëdhënieve Shqipëri-SHBA, një tjetër pritje (Video) – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

17 Mar

Në kuadër të festimeve për 25 vjetorin e vendosjes së marrëdhënieve midis Shqipërisë dhe SHBA, Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka oraganizuar një pritje.

Burimi: 25 vjetori i marrëdhënieve Shqipëri-SHBA, një tjetër pritje (Video) – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s