Si rrahen vajzat e shkollës fillore në Fushë Kosovë (VIDEO) – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

11 Mar

Në oborrin e shkollës fillore “Mihal Grameno” Në Fushë Kosovë një grup i vajzave fillojnë të kacafyten. Ato janë të rrethuar nga nxënësit dhe më pas fillon dhuna. Dy vajza fillojnë të rrihen mes vete. Asnjëri nga nxënësit nuk

Burimi: Si rrahen vajzat e shkollës fillore në Fushë Kosovë (VIDEO) – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s