Shkencëtarët afër gjetjes së jetës në Mars – Astrologji, Mistere, Ëndrra dhe Profeci – GazetaExpress

11 Mar

Evropa dhe Rusia pritet që të fillojnë rrugëtimin e tyre drejt Marsit javën që vjen, në një mision i cili ka për qëllim të kuptojë atmosferën e këtij planeti dhe mundësinë e shenjave potenciale të jetës atje.

 

Burimi: Shkencëtarët afër gjetjes së jetës në Mars – Astrologji, Mistere, Ëndrra dhe Profeci – GazetaExpress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s