Retë e Apokalipsit? Re të pazakonta mbi qiellin e Serbisë (Foto) – Astrologji, Mistere, Ëndrra dhe Profeci – GazetaExpress

11 Mar

Re të pazakonta janë parë mbi Valjevo të Serbisë, të cilat nuk duken aspak të këndshme, shkruan B92.

 

 

Burimi: Retë e Apokalipsit? Re të pazakonta mbi qiellin e Serbisë (Foto) – Astrologji, Mistere, Ëndrra dhe Profeci – GazetaExpress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s