Njeriu që çmendi botën, fiton nga 600 euro në ditë në rrugë! – Astrologji, Mistere, Ëndrra dhe Profeci – GazetaExpress

11 Mar

Në qytetin britanik Vullverhempton, autoritetet janë duke luftuar me endacakët e rrejshëm, njëri prej të cilëve fiton rreth 640 euro në ditë.

Burim: Njeriu që çmendi botën, fiton nga 600 euro në ditë në rrugë! – Astrologji, Mistere, Ëndrra dhe Profeci – GazetaExpress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s